Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 12 |
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 23, wczoraj: 21
ogółem: 1 322 915
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
. | TABELA KOŃCOWA SEZONU 2010/2011 | m | pkt | z | r | p | bramki |
1 | KS STADION ŚLĄSKI Chorzów | 22 | 56 | 18 | 2 | 2 | 45:17 |
2 | UKS RUCH Chorzów | 22 | 49 | 16 | 1 | 5 | 82:31 |
3 | PUKKS CHRZCIEL Tychy | 22 | 48 | 15 | 3 | 4 | 60:21 |
4 | SP MOSiR Jastrzębie | 22 | 45 | 14 | 3 | 5 | 53:22 |
5 | GÓRNIK Zabrze SSA | 22 | 43 | 13 | 4 | 5 | 71:30 |
6 | TS PODBESKIDZIE Bielsko-Biała '96 | 22 | 34 | 11 | 1 | 10 | 56:46 |
7 | TS POLONIA Bytom SA | 22 | 28 | 8 | 4 | 10 | 42:47 |
8 | SKS GWAREK Zabrze | 22 | 12 | 7 | 2 | 13 | 50:64 |
9 | RAKÓW Częstochowa | 22 | 12 | 7 | 2 | 13 | 40:55 |
10 | SSA ZAGŁĘBIE Sosnowiec | 22 | 17 | 5 | 2 | 15 | 26:88 |
11 | RKP Rybnik | 22 | 16 | 5 | 1 | 16 | 35:60 |
12 | MUKP Dąbrowa Górnicza | 22 | 1 | 0 | 1 | 21 | 22:101 |
Wszystkie wyniki i strzelcy bramek:
ŚLT:
Chrzciciel Tychy 1:3, 0:3 Adrian Miroski
Polonia Bytom 6:2, 3:0 Filip Gajda x5, Szymon Bezeg, Adrian Miroski, Konrad Kuder, Szymon Brańka
Ruch Chorzów 0:3, 1:3 Filip Gajda
Gwarek Zabrze 4:2, 4:2 Adrian Miroski x4, Filip Gajda x2, Łukasz Zakrzewski, Szymon Bezeg
MUKP Dąbrowa Górnicza 5:1, 6:2 Piotr Filipowicz x3, Konrad Kuder x3, Łukasz Zakrzewski x2, Szymon Brańka x2, Filip Gajda
MOSiR Jastrzębie 2:2, 1:4 Filip Gajda x2, Szymon Bezeg
RKP Rybnik 0:2, 3:1 Filip Gajda x2, Szymon Brańka
Zagłębie Sosnowiec 3:0, 7:1 Adrian Miroski x2, Łukasz Zakrzewski, Radosław Merta, Adam Paleta, Szymon Bezeg, Filip Gajda, Konrad Kuder, Piotr Filipowicz, Szymon Brańka
Górnik Zabrze 2:1, 1:3 Mateusz Kołodziej, Szymon Bezeg, Adrian Miroski
Stadion Śląski Chorzów 0:3, 2:3 Adrian Miroski, Filip Gajda
Raków Częstochowa 0;4, 5:1 Adam Paleta x2, Filip Gajda, Szymon Brańka, Damian Rusin
6. |
|
22 | 34 | 11 | 1 | 10 | 56 - 46 | +10 |
Najwięcej meczy - Jakub Kubica 22
Najwięcej minut - Łukasz Zakrzewski 1680
Najwięcej bramek - Filip Gajda 16
Najczęściej wchodzący z ławki - Piotr Filipowicz 13
Najczęściej zmieniany - Konrad Kuder 12
OLM A:
Drzewiarz 8:0, 0:1 Szymon Bezeg x2, Kamil Grudzień x2, Adrian Miroski, Łukasz Zakrzewski, Damian Rusin, Adam Paleta
Góral 9;0, 1:3 Szymon Bezeg x3, Filip Gajda x3, Damian Rusin, Jakub Kubica, Piotr Filipowicz, Michał Pochopień
BKS 10;0, 0:1 Amadeusz Piela x2, Bartosz Prymula x2, Daniel Obracaj x2, Damian Puczka, Konrad Handzlik, Kamil Grudzień, Piotr Filipowicz
Pasjonat 3;0wo, 3:4 Wojciech Wilczek, Michał Pochopień, Krzysztof Walkiewicz
Koszarawa0;3, 0:2
Beskid 1;4, 0:3 Damian Rusin
Zapora 9;0 13:1 Damian Rusin x4 ,Mateusz Wajdzik x3, Kamil Popowicz x3, Kacper Żupa x2, Michał Pochopień x2,Piotr Filipowicz x2, Arkaduiusz Pająk x2, Jakub Kubica, Marek Kolarczyk, Grzegorz Sobek, Maciej Móll
Mieszko 2;3, 1:5 Adam Paleta, Kamil Grudzień, Arkadiusz Pająk
Błyskawica 4;6, 1:0 Piotr Filipowicz x2, Kamil Popowicz x2, Grzegorz Sobek
Trójka 4;1, 2:1 Piotr Filipowicz, Mateusz Wajdzik, Radosław Merta, Arkadiusz Pająk, Marek Kolarczyk, Damian Rusin
Rekord 1:4, 0:2 Mateusz Wajdzik
Cukrownik 4:0, 5:1 Mateusz Wajdzik x2, Arkadiusz Pająk x2, Krzysztof Kosmaty, Marek Kolarczyk, Konrad Zięba, Daniel Obracaj, Bartosz Prymula
6. | 24 | 33 | 11 | 0 | 13 | 81 - 45 | +36 |
Najwięcej bramek - Damian Rusin 8
Górnik Zabrze S.S.A | 4:1 | TS Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2013-06-01, 11:00:00 |
||
relacja » |
|