TS Podbeskidzie Bielsko-Biała S.A - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Kim jesteśmy? Drużyną! Co będziemy robić? Walczyć! Jeden za wszystkich? Wszyscy za jednego! IDZIE IDZIE PODBESKIDZIE!

Górnik Zabrze S.S.A 4:1 TS Podbeskidzie Bielsko - Biała
MOSiR SP Jastrzębie 4:1 UKS Ruch Chorzów
GKS GieKSa Katowice S.A 1:0 GKS Piast SA Gliwice
BTS Rekord Bielsko - Biała 3:1 Energetyk ROW Rybnik

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Manita na zakończenie rundy

• autor: Molek_9, 2012-11-17 12:50

W dniu 17.11.2012 pokonaliśmy UMKS Trójkę Czechowice-Dziedzice 0:5.

Mecz toczył się na bardzo grząskim, trudnym boisku. Szybko zdobywamy bramkę, która ustawia mecz. Zagranie z autu piłkę przedłuża Konrad Kuder, lekko trącił ją Filip Gajda, a Szymon Bezeg uprzedza obrońcę i obejmujemy prowadzenie. Potem nasi zawodnicy byli nieskuteczni marnując dobre okazje. Z prawej strony aktywny Bezo wrzuca na długi słupek, a Mały minimalnie chybia. Z daleka uderzał Filip Gajda, piłka przeszła pod brzuchem bramkarza, jednak w ostatniej chwili zatrzymał piłkę na linii. Z rzutów wolnych próbowali także Mateusz Kołodziej i Konrad Kuder. Gospodarze stwarzają sobie dwie bardzo dobre okazje po naszych własnych błędach, ale w obydwóch przypadkach zawodnik Czechowic nie wytrzymał presji i uderzał niecelnie. Do przerwy 0:1. Na drugą połowę wychodzimy z jednym założeniem, żeby jak najszybciej zdobyć kolejne bramki. I bardzo dobrze wykonujemy nasze założenia. Konrad Kuder zgrał na prawą stronę, a tam indywidualną akcję przeprowadził Paweł Chojnacki i pewnie po długim rogu pokonał bramkarza. Kolejne bramki padały w późniejszym okresie gry. Z rzutu rożnego wrzucał Brania, a Filip pewnie zdobył trzecią bramkę. Ostatnie dwie bramki zdobył Bezo, który skompletował hat-tricka. Szczególnie piąta bramka padła po bardzo ładnej akcji. Poza tym padły jeszcze dwie bramki po rzutach rożnych, ale sędzia odgwizdywał faule na bramkarzu. Rundę kończymy przekonującym zwycięstwem.

Ostatecznie w grupie mistrzowskiej wystąpią oprócz nas: Górnik Zabrze, MOSiR Jastrzębie, RKP ROW Rybnik, Rekord Bielsko-Biała, UKS Ruch Chorzów, GKS Katowice oraz Piast Gliwice.

W grupie walczącej o utrzymanie zagrają: Ruch Chorzów S.A, Góral Żywiec, Iskra Pszczyna, UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice, Raków Częstochowa, APN GKS Tychy, Skra Częstochowa oraz Wyzwolenie Chorzów.

SKŁAD:

Pieczonka(Madejski) - Kubica(Chojnacki), Wrzeszcz, Móll, Kołodziej - Walkiewicz(Pączko), Kuder(Pająk), Gajda - Bezeg, Wilczek(Brańka), Grabski

BRAMKI:

0:1 Bezeg(Gajda)

0:2 Chojnacki(Kuder)

0:3 Gajda(Brańka)

0:4 Bezeg(Pączko)

0:5 Bezeg(Kołodziej)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowszy film

Rzut wolny z meczu z Rekordem

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Górnik Zabrze S.S.ATS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Zabrze S.S.A 4:1 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała